דף הבית >> קטלוג מוצרים >> מחירון קייטרינג
 
1. סועד בשירות מלא
מחירון זה מציג  את רשימת המאכלים לבחירה אם בוחרים בשיטת המחיר לאדם, הכולל שירות מלא, שתייה קרה וחמה, כלים נאים, עריכת השולחנות ועריכת המזנון, חימום והזנת המזנון במזון מחומם במשך האירוע וכן בפינוי וניקוי במשך האירוע ובסיומו.
2. סועד בארוחת קוקטייל בשירות מלא

מחירון זה מכיל הצעה לארוחת קוקטייל, מתאים לאירועים בהם אנשים מסתובבים כל הזמן ועוברים מקבוצה לקבוצה וזקוקים לידיים שלהם לצורך חיבוקים.
היתרון: אין צורך בצלחות והן אינן מצטברות בחדר.

החיסרון: סוג ארוחה זה מחייב צוות של מלצרים, שיסתובבו בין האורחים ויעודדו אותם לטעום ממבחר המאכלים המוגשים. לכן אין אפשרות לתמחר מרכיבים  אלה לפי תבניות, אלא רק כמחיר קבוע לאדם.

3. מחיר למרכיבי ארוחה בודדים 
מחירון זה ישמש אתכם לחישוב העלות, אם תזמינו תבניות בודדות של פשטידות ועוגות שונות וכן קערות של סלטים וקינוחים. כאן המחיר הוא רק למרכיבים - ללא שירות,מי שבוחר בשיטה זו מקבל את התבניות והקערות בצידניות ובארגזים גדולים וצריך לחמם ולהגיש אותן במשך האירוע.

כמו כן תצטרכו לדאוג לכלים חד/ רב פעמיים, לעריכת המזנון, לשתייה הקלה, למרכיבי פינת הקפה, לפינוי הכלים וכד'.
אם תבקשו שנחמם מראש את התבניות ונספק אותן בארגזי קלקר שומרי חום למשך מספר שעות, כך שייחסך מכם תהליך החימום לפני ההגשה, נעשה זאת בשמחה בתוספת 150 ש"ח.
הובלת הציוד והחזרת הצידניות והקערות באחריות הלקוח, או באחריותי - בתוספת תשלום של 150 ש"ח.
מחיר כולל לחימום המאכלים והובלתם למקום האירוע סמוך לשעת הארוחה – 250 ש"ח
אם תרצו שנספק לכם שולחנות מזנון, מיחם, פלטות שבת וכד', ניתן לעשות זאת בתוספת 200 ש"ח.

נוכל לספק שירות מלא, הכולל חימום האוכל והובלתו מוכן להגשה, עריכת מזנון העברת המזון מתבניות האלומיניום לכלי הגשה נאים ומילוי כלי ההגשה בזמן אמת, על פי הצורך, וכן פינוי השולחנות והמזנון בסיום האירוע, בנוסף לאספקת מיחם, פלטות וכד', המחיר הכולל לשרות זה הוא 1500 ₪.
בשיטת המחיר לאדם, השרות והאספקה מהווים חלק מהמחיר.
אין באפשרותי לספק שולחנות וכסאות לקהל גדול. אם תרצו עריכה אחידה של השולחנות, תצטרכו לפנות לאחת החברות שמשכירה ציוד לאירועים.

 4. מחיר למרכיבי בר קינוחים
מחירון זה מפרט את מחיר למרכיבי בר המתוקים בסיום הארוחה, כדי לתת לכם רעיונות בכיוון המתוק.

                                                                                       

מחירון קייטרינג