דף הבית >> סדנאות >> סדנאות שוקולד
ערבי חברה וגיבוש למבוגרים ופעילות גיבוש צוות  העיסוק סביב היצירה בשוקולד הוא מהנה מאוד ומתאים כפעילות קבוצתית מגבשת. יצירה משותפת בשוקולד מקרבת לבבות, שוברת את הקרח ומאפשרת תרגול מהנה של עבודת צוות. חוויה מהנה ושונה שפועלת על כל החושים.

הפעילות מבוססת על המוטו: "מתוך עשרה אנשים תשעה אוהבים שוקולד, העשירי הוא שקרן" (ג`ון ק. טוליוס)
 סיפור מתוק - מפגש חוויתי עם קינוחי שוקולד וספרים  – בקרוב – הרצאה אינטראקטיבית אודות קינוחי שוקולד, עוגות  ועוגיות מפורסמות שנזכרו בספרות. הפעלות מבוססת על קריאת קטעי ספרים וטעימות עוגות וקינוחי שוקולד בהשראת אלה המוזכרים בסיפורים.

 סדנה קבוצתית להכנת פרלינים  – המשתתפים ילמדו, תוך התנסות חווייתית, להכין פרלינים אמיתיים, ממולאים בקרמים בטעמים שונים – ויחזרו הביתה עם בונבוניירה שהכינו במו ידיהם. הסדנה באורך של שלוש שעות לפחות. (ניתן לשלב את שלבי ההכנה השונים בערב ארוך יותר הכולל ארוחה, מתאים למסיבת רווקות, ימי הולדת למבוגרים, ערב חברה וכד').

 סדנת שוקולד פרטית באורך של כ 4-5 שעות, המקיפה את כל שלבי ותהליכי הכנת מטעמי שוקולד ועינוגים מתוקים מסוגים שונים. הסדנה כוללת ארוחה קלה קפה ועוגה.  הסדנה מתאימה כמתנה לאדם אוהב שוקולד, הרוצה ללמוד באופן מעמיק את תהליכי הכנת השוקולד, ערב זוגי, כגון יום נישואין, חג האהבה וכד' , אירוע אינטימי של 2-4 חברים /חברות המשלב למידה וטעימות של קינוחי שוקולד , ליקרים ביתיים בנוסף לארוחה.

סדנאות שוקולד לגני ילדים, לבתי ספר  ולקייטנה – פעילות חווייתית לילדים, המורכבת מהסברים על מוצא השוקולד ודרך עיבודו, בהתאם לגיל הילדים והכנת קינוחי  שוקולד משובחים.  בסופה יוצא כל משתתף עם מארז ובו הקינוחים שהכין .

 סדנאות שוקולד להורים וילדים  –  פעילות חווייתית משותפת להורים ולילדים, מתאימה לאירועי יום המשפחה וחגיגות סיום השנה במוסדות החינוך.

חגיגות ימי הולדת מתוקים לילדים  עם פעילות חווייתית, ייצור מגוון שוקולדים, טעימות וכיבודי שוקולד. ניתן לספק גם עוגת יום הולדת עם כיתוב באותיות שוקולד ופינוקים נוספים.

 חגיגת בת מצווה מתוקה ומהנה  חגיגה מתוקה עם פעילות חווייתית בייצור מעדני שוקולד המשתפת את כלת בת המצווה, החברות ובני המשפחה. ניתן לשלב את הסדנה גם במסיבה באולם.

 לחגוג בר מצווה מתוק ומגניב  חגיגה מתוקה עם פעילות חווייתית בייצור מעדני שוקולד המשתפת את חתן בר המצווה, החברים ובני המשפחה. ניתן לספק שוקולד בצורת ספר תורה, תפילין ועוד לחלוקה למשתתפי האירוע.

בר מתוקים פעיל לחגיגות בר / בת מצווה בר מתוקים מרשים הכולל מפל שוקולד ושפע "חמצוצים" במחיר נוח. ה"גימיק": עמדה להכנה עצמית של ביצי קינדר וסוכריות שוקולד על מקל.

מסיבת רווקות - שוקולד עם כל החושים  סדנת שוקולד חווייתית וחושנית בה יתנסו המשתתפות בהכנת פרלינים וטראפלס, יציקות שוקולד בצורות שונות והכנת שיפודי פירות מצופים בשוקולד ממפל שוקולד. יוגשו כיבודי שוקולד מפנקים כיד ה... מלכה. (כולל פינוק מיוחד לכלה). 

סדנאות שוקולד ופעילויות גיבוש